Orapūtės nuotekų valymo įrenginiams, tvenkiniams, jų atsarginės dalys ir remontas

UAB „Ekologiniai projektai" gali pasiūlyti įvairių gamintojų naujų orapūčių, orapūčių dežučių, atsarginių dalių, taip pat pasirūpinti jų remontu. Parenkame ir pasiūlome geriausius sprendimus tvenkinių aeravimui, bei jų priežiūrai žiemos metu . Dėl nemokamos konsultacijos skambinkite telefonu +370 (601) 96674. Taip pat viską rasti galite Mūsų elektroninėje parduotuvėje.

ORAPŪČIŲ SECOH, HIBLOW, KUBIČEK IR KT. REMONTAS

Remontuojame SECOH, HIBLOW ir kitų gamintojų membranines orapūtes, tiekiame atsargines dalis. Orapūčių remontas atliekamas naudojant originalias orapūčių atsargines dalis. Esant poreikiui, remonto metu duodame pakaitinę orapūtę. Orapūčių remontas atliekamas Kaune, Draugystės g.19. Esant poreikiui, galime atvykti į objektą. Orapūtes iš kitų regionų galite siųsti mums per kurjerius, autobusų siuntas ar kitais būdais. Jūsų orapūtę kuo skubiau suremontuosime ir, kurjerių pagalba, grąžinsime jūsų nurodytu adresu. Orapūčių, kompresorių serviso telefonas 8 (37) 373807.

ORAPŪČIŲ NUOMA

Nuomojame įvairių gamintojų, dydžių ir galingumų, tokių kaip Hiblow, Secoh, Kubiček orapūtes. Atliekame senų orapūčių išmontavimo ir remonto, naujų ar pakaitinių sumontavimo darbus.„Hiblow" orapūtės

„Techno Takatsuki" – japonų kompanija, kuri 1967 m. pirmoji pasaulyje sukūrė elektromagnetines diafragmines HIBLOW tipo orapūtes. Nuo to laiko Techno Takatsuki jų pagamino per 12 milijonų, ir išlieka elektromagnetinių orapūčių naujų technologijų lyderiu pasaulyje.
Hiblow orapūčių konstrukcija pagrįsta elektromagnetinės pulsacijos principu. Tai garantuoja didelį našumą esant minimalioms elektros energijos sąnaudoms.
Orapūtės judančių elementų nereikia tepti, nes mechanizme nėra trinties. Tai leidžia pasiekti ypač švaraus oro pateikimą.
Kitas labai svarbus HIBLOW orapūčių pranašumas - žemas jų skleidžiamo triukšmo lygis.
„Hiblow" orapūtės - tai aukštos kokybės produktas, užtikrinantis ilgaamžį ir nepriekaištingą veikimą.

Kubiček orapūtės


Čekų gamintojas „KUBÍČEK VHS“ jau 28 metus gamina orapūtes, kurios naudojamos daugelyje pramonės sričių, žemės ūkyje, maisto pramonėje, statybose ir kt. – ne tik surenka jas iš pirktinių komponentų, bet pats atlieka projektavimo darbus, pritaiko savo įrengimus prie individualių poreikių, konsultuoja techniniais klausimais. „KUBÍČEK VHS“ orapūtės ilgai tarnauja, pasižymi mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Bendrovė taip pat turi patentuotą tyrimų ir plėtros padalinį, todėl nuolat tobulina savo produktus ir klientams siūlo technologiškai pažangius, ekonomiškus sprendimus. Daugiau apie „KUBÍČEK VHS“: DAUGIAU ČIA...

KUBIČEK VHS orapūtės plačiai naudojamos:

  • Vandens gerinimo ir nuotekų valymo įrenginiuose;
  • Žemės ūkyje;
  • Žuvininkystėje;
  • Maisto pramonėje;
  • Statybos pramonėje.

Orapūčių privalumai ir savybės:

  • Ilgaamžiškumas;
  • Mažos eksploatacinės išlaidos;
  • Patikimumas;
  • Patvarumas;
  • Kompaktiška konstrukcija.


DOMINA ORAPŪTĖS AR ORAPŪČIŲ DALYS?


Susisiekite telefonu+370 601 96674

Siųskite užklausąSIŲSTI