Riebalų gaudyklės

Riebalų gaudykles suprojektuosime ir pritaikysime Jūsų poreikiams.

UAB „Ekologiniai projektai" atlieka riebalų gaudyklių projektavimo, gamybos, statybos ir priežiūros darbus. Pagal užsakymą galime pagaminti įvairiausių našumų riebalų gaudykles montuojamas - žalioje vejoje, po važiuojama dalimi, g/b šulinyje! Taip pat galime suteikti montavimo paslaugas.

Turime gamintojų iš užsienio tiekiamų riebalų gaudyklių.

DOMINA RIEBALŲ GAUDYKLĖS?


Susisiekite telefonu8 (37) 37 38 07

Siųskite užklausąSIŲSTI


Airiškos "GreaseShield" riebalų gaudyklės


Riebalų gaudyklės (atskirtuvai) yra skirtos riebalų atskyrimui iš nutekamojo vandens. Riebalų gaudyklės naudojamos kavinių, restoranų, valgyklų, užkandinių bei įmonių, susijusių su maisto pramonės sektoriumi, nuotekoms, užterštoms riebalais, valyti.


UAB „Ekologiniai projektai“ prekiauja skirtingų rūšių ir įvairaus našumo riebalų gaudyklėmis, montuojamomis tiek lauke, tiek pastato viduje. Iš siūlomo asortimento galima išsirinkti labiausiai tinkamą variantą vykdomai veiklai. Įmonė taip pat užsiima riebalų gaudyklių gamyba, kiekvienam klientui įrangą pritaikome ir pagaminame individualiai.


Ieškantiems inovatyvių technologinių riebalų valymo iš nuotekų sprendimo būdų, galime pasiūlyti airių įmonės „Environmental Products & Services Ltd" naujos kartos riebalų gaudykles.Šis novatoriškas riebalų surinkimo sprendimas gali būti pritaikomas ne tik kavinėse, restoranuose, užkandinėse, bet ir parduotuvėse, kuriose apdorojama mėsa, žuvis, ruošiamos salotos ir karšti patiekalai, užkandžiai. Dėl įrangos technologinės nuotekos į buitinių nuotekų tinklus pateks su mažesne nei 100 ppm riebalų koncentracija. Be to, įrangoje esantys filtrai sulaikys kietas atliekas, patenkančias į nuotekų tinklus, tokiu būdu sumažinant BDS, ChDS ir suspenduotų dalelių kiekį nuotekose.


GreaseShield tai aktyvi mechaninio valymo riebalų šalinimo iš nuotekų sistema, pašalinanti emulsifikuotus aliejus, dalinai prisotintus gyvulinės kilmės riebalus prieš jiems sukietėjant. „GreaseShield" yra automatizuota, savaime apsivalanti, neskleidžianti nepageidaujamų kvapų, aplinkai nekenksminga, nenaudojanti jokių cheminių medžiagų ir fermentinių preparatų, lengvai montuojama jau ir įrengtoje virtuvėje sistema. Sistema iš virtuvės nuotekų šalina kietąsias priemaišas (kavos tirščius, krakmolą, daržovių ir kruopų likučius, mėsos, žuvies ir kitas atliekas) ir jas nusausina, riebalus šalina besisukantis būgnas, pagamintas iš oleofilinės medžiagos. Susikaupę riebalai nuo būgno nugramdomi silikoniniu grandikliu.


Kasdieninė priežiūra: filtro krepšio ištuštinimas ir atskirtų riebalų talpos ištuštinimas bent kartą per dieną. Sulaikytos filtro krepšyje kietos atliekos keliauja į biologiškai skaidžių atliekų konteinerį, o surinkti atskiroje talpoje riebalai gali būti priduodami šias atliekas tvarkančioms įmonėms. Vidinės įrangos dalies patikrą gamintojo rekomendacijomis reikia atlikti kartą per metus. Tai atlieka serviso atstovas.


„GreaseShield" įranga pasitiki ir naudoja visame pasaulyje žinomi restoranai, kavinės ir viešbučiai.2014 metai „GreaseShield" įranga laimėjo prestižinį JAV nacionalinės restoranų ir viešbučių asociacijos apdovanojimą už virtuvės įrangos inovacijas.


Nepraleiskite progos įsigyti efektyviausią sprendimą Jūsų virtuvei ir prisijungti prie lyderių restoranų ir viešbučių srityje.

DOMINA RIEBALŲ GAUDYKLĖS?


Susisiekite telefonu8 (37) 37 38 07

Siųskite užklausąSIŲSTI