Buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūra


Buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūra ir remontas


Atliekame visų tipų ir gamintojų biologinių buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūros darbus: nusiurbiame perteklinį dumblą, išvalome pirminius ir antrinius nusodintuvus, atnaujiname ir papildome įrenginius aktyviuoju dumblu, sureguliuojame aeracinę sistemą, prižiūrime orapūtes.


Remontuojame visų tipų membranines orapūtes ir atliekame techninės priežiūros darbus rotorinėms orapūtėms. Prekiaujame „Hiblow“ ir „Secoh“ firmos atsarginėmis dalimis. Esame oficialūs „Kubiček“ gamintojo serviso partneriai pabaltijo šalyse.


Atliekame valymo įrenginių remonto darbus: remontuojame aeracinę sistemą, oro padavimo sistemą, keičiame difuzorius, oro paskirstymo ventilius, elektromagnetinius vožtuvus bei valdymo pultus.


Prižiūrime ir eksploatuojame didelio našumo buitinių nuotekų valymo įrenginius skirtus kvartalams ir gyvenvietėms: atliekame visus remonto ir priežiūros darbus, rekonstruojame ir tobuliname esamus valymo įrenginius bei atstatome jų veikimą, darome nuotekų cheminius tyrimus ir tvarkome aplinkosauginę dokumentaciją.


Taip pat atliekame paleidimo ir derinimo darbus naujiems valymo įrenginiams.


Konsultuojame visais susijusiais klausimais. Mokome prižiūrėti valymo įrenginius ir teikiame rekomendacijas.


NEMOKAMA KONSULTACIJA!


Telefonu+370 615 88001

Siųskite užklausąSIŲSTI